WhatsApp İletişim

Manager E. Emrah TUNAZ

Whatsapp Destek

Triko Modellerimiz | Bayan Triko Üreticisi Türkiye'den 

Türkiye'nin köklü triko üreticisi Reel tekstil, 1993 yılından bu güne bayan triko imalatı ve ihracatı yapmaktadır. Yüksek kalite anlayaşımız ile triko sektöründe söz sahibi olan firmamız birçok markanın partner imalatcısı konumundadır. Fabrikamızda son teknoloji 14 gg ve 7 gg makina parkurumuzla hizmet vermekteyiz. Firmamıza Triko siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Kadın Triko Üreticisi Türkiye'den

 

Kadın triko üreticisi olan Reel Tekstil, üretmiş olduğu kaliteli ve şık kadın triko ürünlerini tüm Türkiye ve tüm Dünya'ya ihraç etmektedir.

Kadın triko imalatçısı olan Reel Tekstil sektörünün lider firmalarından olan firmamız 14 gg, 7 gg triko ürünleri ile çok çeşitli bir üretim koleksiyonuna sahiptir. 

İstanbulda'ki entegre triko fabrikası ile hizmet veren firmamız, Bir çok markaya üretim yapmaktadır. Stok hammade prensibi ile bir çok siparişi en hızlı termin süresi ile üretmektedir. Firmamızın koleksyonlarından sipariş verebilir, dilerseniz kendi modellerinizi firmamıza yaptırta bilirsiniz. Yüksek kalitede Triko imlatı yapan firmamız bir çok konuda uzmanlaşmıştır. Kendi bünyensinde bulunan Triko öreme parkuru, konfeksyon, yıkama, nakış, kristal taş presleme, ütü, paketleme, baskı departmanları ile hizmet vermektedir. Uzman 200 adet personeli ile üretimizi gerçekleştirmekteyiz. Aylık 80,000 adet triko üretimi kapasitesi bulunan firmamız doğal elyaflı bayan triko ürünlerinde uzmanlaşmıştır.

Triko imalatı ürünlerimiz;

 • Kadın triko basic
 • Kadın triko büyük beden
 • Kadın triko hırka
 • Kadın triko etek
 • Kadın triko pantolon
 • Kadın triko eşefman takımı
 • Kadın triko elbise
 • Kadın triko İnterziya örgü
 • Kadın triko saç örgülü
 • Kadın triko fitilli örgülü
 • Kadın triko yarasa kalıp
 • Kadın triko kısa kol
 • Kadın triko nakışlı ürünler
 • Kadın triko kristal taşlı ürünler
 • Kadın tirko baskılı ürünler   

Daha birçok Kadın Triko ürünlerini üretmekteyiz. 

 

Büyük Beden Bayan Triko üretimi

Reel Tekstil Büyük Beden Triko üretiminde en öncü firmadır, büyük beden triko olarak çok geniş kalıp yelpazesine sahiptir.

Viskon elit, viskon corespun, yün akrilik, rayon ipliklerinden üretmiş olduğumuz büyük beden triko koleksyonumuz bir çok marka tarfından tercih edilmektedir. Genelde genç anne triko gurubu olarak nitelendirilen koleksyonumuzda mevcultur.

Kristal taşlı, nakışlı olarak çok tercih edilen trikolarımızı 14 gg makina parkurumuzda üretimini gercekleştirmekteyiz. 

Büyük beden bayan triko kalıplarımız arasında ; Yarasa kol, takma kol, turuva kol, kısa kol ve uzun kol seçenekleri vardır. Yırtmaçlı tunik modellerimiz mevcuttur. 

Geniş bir kolekyona sahip olan firmamız'dan kendi markanız için üretim yaptırabilirsiniz. 

 

 

Küçük Beden Bayan Triko Kazak Üretimi

Reel Tekstil küçük beden triko kazak olarak büyük bir koleksiyona sahiptir. Dilediğiniz tüm kalıpları fabrikamızda firmanız için üretim yaptırabilirsiniz Firmamız her türlü kaliteli iplikten üretmiş olduğu küçük beden koleksiyonların arasında ;

Badi, kısa kol Amerikan kalıp, balıkçı yaka uzun kol, kristal taşlı uzun kol, v yaka uzun kol, bisiklet yaka uzun kol gibi birçok çeşitli hizmet vermektedir. 14 gg ve 7 gg son teknoloji makina parkurumuzda İnterziya örgülü triko, fitil örgülü triko, saç örgülü triko, kaydırmalı örgülü triko, ajur örgülü triko, links örgülü triko, tek pilaka örgülü triko, dollu iğne örgülü triko,tek çelik örgülü triko ve daha bir çok örgülü triko üretimi gercekleştirmekteyiz. 

 

Triko Elbise Üretimi

Kadın triko elbise koleksiyonumuz da fitilli örgü, ribana örgü, elastik örgü, dolu iğne örgü gibi birçok örgü çeşitleri ile firmanıza hizmet vermekteyiz.

Triko uzun elbise, triko tunik elbise, yırtmaclı elbise, sırtı acık elbise gibi birçok kalıp ile firmanızın göze çarpmasını sağlayabilirsiniz

 

 

Balıkçı Yaka Triko Üretimi

Balıkçı yaka triko modellerimiz firmanızın en etkili parçalarından bir olacaktır.

Müşterilerimiz dokusu ve kalitesi ile firmamızı tercih etmektedir. İhracatını yaptığımız balıkçı yaka triko kazaklarımız tüm firmalar tarafından ilgi çekmektedir

Balıkçı yaka basic koleksiyonumuz da dilediğiniz renk ve bedende firmanıza hizmet vermekteyiz

 

 

Kadın Dik Yaka Triko Üretimi

Dik yaka Triko kazak üretimi olarak en çok tercih edilen kalıplarımızdan biridir. Balıkçı yaka ve bisiklet yaka tercih etmeyen firmalarımızın en çok üretimini yaptırdığı kalıptır

Firmamızda dik yaka büyük beden viskon elit ve ya dileğiniz iplik cinsleri ile koleksiyonlarına ekleyebilir firmanızı ön plana çıkartabilirsiniz

 

 

Kadın V yaka Triko Üretimi

V yaka olarak en kaliteli iplerden üretmiş olduğumuz triko kalıbımız dilediğiniz renkte üretim yaptırabilirsin

Dmc ve Swarovski taşlar ekleyerek en gözde parçanız yapabilirsiniz

 

Kısa Kol Kadın Triko Üretimi

Amerikan kalıp kısa kol viskon elit ip ile üretilmiş ya da dilediğiniz iplik ile üretebileceğimiz bayan triko koleksiyonumuzda lider durumdadır.

Kristal taşlı, basic, nakışlı, baskılı olarak birçok çeşitte hizmet vermekteyiz.

 

 

Bisiklet Yaka Triko Üretimi

Bisiklet yaka bayan triko modellerimiz basic olarak 40 renk'tir. Üretirken en kaliteli iplik kullandığımız trikolarımız.

 

Kadın Angora Triko Üretimi

Bayan Angora trikolarımız tüm müşterilerimizin çok beğendikleri ve firmamıza gelerek üretimini yaptırdıkları, toptan olarak mağazalarına sipariş verdikleri ürünler arasındadır.

Kadın Angora trikolarımızda digital baskılı, kristal taşlı, büyük beden, küçük beden gibi farklı kalıplar ile en gözde parkurlarımızda ürettiğimiz ürünlerimizden dir.

 

Basic Triko Üretimi 

Her mağaza ve butikçi Firmamızı Basic trikolarımız için ziyaret edip sipariş vermektedir, firmamız çok geniş renk çeşiti ile hizmet vermektedir. 

Firmanızın koleksiyon renklerine göre dilediğinizce üretim yapmaktayız. 

Kalıp olarak Büyük beden ve küçük beden Basic bayan trikolarımız mevcuttur.

 

 

 

Reel Tekstil triko kadın modelleri çok çeşitli ham maddeler ile üretilmektedir;

 

 

Viskon Elit iplik'ten üretilmiş toptan bayan triko modelleri;

Viskon elit iplik doğal bir elyaf olup firmamızın çok yoğun olarak kulanmış olduğu bir ham maddedir. birçok modellerimizde  viskon elit ipliği kullanmaktayız.

 

 

Angora iplik'ten üretilmiş toptan kadın triko modelleri;

Angora ipliğinden Yarasa kollu, Amerikan kalıp, digital baskılı, kristal taşlı, nakışlı trikolar üretmekteyiz.

 

 

Yün iplikten üretilmiş bayan triko modelleri;

Yün iplik olarak %50 yün, %50 akrilik iplikler kullanmaktayız. Tüm ürünlerimiz yıkanarak üretilmektedir. Geniş bir koleksiyona sahibiz

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.