WhatsApp İletişim

Manager E. Emrah TUNAZ

Whatsapp Destek

Bluz Modellerimiz | Bayan Bluz Üreticisi Türkiye'den

Dünyanın Birçok ülkesine ihracat yapan Reel Tekstil Türk Kadın Giyim üretiminde Türkiyenin en prestijli bluz üreticisidir. Tüm profesyonel ekibimizle binbir çeşit tasarım yapmakta olup tüm ürünlerimize en kaliteli DMC, Swaroski ve nakış işleme ile markanızın göze çarpmasını sağlamaktayız. Özel ve göz kamaştıran tasarımlarımızı Firmanıza Sipariş vermek için iletişime geçiniz

Bluz Üreticisi Reel Tekstil

Ürettiğimiz bluzlarda geniş bir koleksiyona sahip olan firmamız bir çok alanda olduğu gibi sektöründe de lider konumdadır. Birçok mağazanın ve markanın tercih ettiği tedarikçi durumundadır ve sizleri en kaliteli hizmeti vermekteyiz

Reel Tekstil imalatçısı İstanbul hazır giyim sektörünün en önemli parçasıdır. İstanbul Bayrampaşa’da üretim fabrikası bulunmaktadır. Türkiye’nin önde gelen ihracatçılarından dır, Üretmiş olduğu ürünleri tüm dünyaya ihraç etmektedir. Üretici olarak Türkiye’nin ve Dünya’nın her bölgesine üretim yaparak hizmet vermektedir. Eğer sizlerin de bir markası varsa ve Mağazanıza kadın giyim almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

 

İmalatçı Reel Tekstil | Kaliteli Bayan Bluz

Bluz modelleri denim, örme, triko ve dokuma gibi farklı kumaş seçeneklerinden yapılır. Kumaşların yapımında akrilik, elastan, likra ve poliamid gibi kaliteli materyaller kullanılır. Bu sayede ürünler, uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Bluzların yaka tipi dik, degaje, hakim ve halter gibi farklı seçeneklere sahiptir. Modeller casual, trend, klasik gibi pek çok tarza hitap eder. Üstelik Reel Tekstil, markanıza özel bluzlar üretilir.

 

Üretilen Bayan Bluz Modelleri

Bluz üretimin de geniş bir koleksiyona sahip olan firmamız, üretmiş olduğu bluz koleksyonunda ;

Anne Bluz Modelleri

Yazlık Bluz Modelleri

Kışlık Bluz modelleri

Uzun Kol Bluz

Dijital Baskılı Bluz

Bisiklet Yaka Bluz

V Yaka Bluz

Yarasa Kol Bluz

Kısa Kol Bluz

Sıfır Kol Bluz

Taşlı Nakışlı Bluz

Büyük Beden Bluz

 

Daha birçok Bluz çeşiti ile sizlere hizmet vermektedir.


Markanız için Özel Üretim Bayan Bluz

 

Dilerseniz özel olarak fabrikamıza sipariş verebilirsiniz fabrikamız İstanbul Topkapı’dadır. 

Türkiye’nin ve dünyanın birçok markasına üretim yapmaktayız, bayan giyim sektöründe uzun yıllardır üretim yapmaktayız. Bir çok marka üretim yapmaya devam etmekteyiz, kadın bluz’u, genç anne, anne bluzu ve büyük beden bluz kategorilerinde Türkiye’nin en önemli firmasıyız

Bizler çalışmış olduğumuz tüm firmalara tedarik alanında hizmet vermekteyiz, fabrikamızda 250 kişilik kadromuz ile bayan giyim üretim yapmaktayız.

En son teknolojiye sahip olan fabrikamız alanında uzman personelimizle hizmet vermektedir.

Tasarım ofisi ile çalışmaktayız, bünyemizde bluz üretimi için tasarımcılarımız çalışmaktadır. Kalıplarımıza çok fazla önem gösteriyoruz, kumaş kalitemiz üstündür.

Bluz üretiminde kullanmış olduğumuz kumaşlarımız hiçbir şekilde deforme olmaz.

Bluz Üretiminde Kullanmış Olduğumuz Kumaşlar;

 

Birçok kumaşı kullanmaktayız kadın bluz üzerinde tercih edilen viskon gruplardır. Firmamızda turlu viskon, Kompakt viskon, penye viskon, pamuk suprem, yün viskon, pamuk lira, keten viskon, triko örgü kumaşlarını kullanmaktayız. Bazı kumaşı yurtdışından ithal etmekteyiz, üretimi Türkiye’de gerçekleşmektedir.

Üretmiş olduğumuz ürünlerimizi yıkama testlerinden sağlık kontrollerinden geçirmekteyiz.

Bizim ettiğimiz tüm  bluz leri müşterilerinize gönül rahatlığı ile perakende olarak satabilirsiniz.

30 yılı aşkındır bizden her hafta her ay mal ve ürün alan müşterilerimiz vardır.

 Türkiye’nin en seçkin butikleri ile çalışmaktayız , Türkiye’nin en seçkin mağazalar zincirleri ile çalışmaktayız, Türkiye’nin en büyük markaları ile çalışmaktayız ve  üretimlerini Topkapı’daki fabrikamızda gerçekleştirmekdeyiz. 

En üstün teknoloji ve kalite ve moda anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.