WhatsApp İletişim

Manager E. Emrah TUNAZ

Whatsapp Destek

14GG Üretilen Viskon Elit Triko Çiçek Nakışlı Kadın Giyim Üreticisi - 16811 | Reel Tekstil

Ürün Özellikleri

REEL TEKSTİL : KADIN GİYİM İMALATÇISI , ÜRETİCİSİ

14GG Üretilen Viskon Elit Triko Çiçek Nakışlı Taş İşlemeli Dik Yaka Kadın Giyim Üreticisi - 16811 | Reel Tekstil

* İstenilen Bedende ve İstenilen Renkte Üretim Sağlanmaktadır.

Üretim aşamalarımız şu şekildedir;

 

Profesyonel desenci ve tasarımcı ekiplerimiz modellerimizi oluşturduktan sonra, ürün modellerimiz profesyonel ekipler ile birlikte özenle Shıma Seiki desen bilgisayarın da çizilmektedir. Çizimleri bittikten sonra 14GG makinelerimizde model numunesi olarak çıkmaktadır, çıkan ürün parçaları fabrikamızda yıkama ve ya kurutma yapılıp ekibimiz tarafından dikilip ve ütülenip desenci ekibimiz tarafından kontrolleri sağlamakta olup daha sonrasın da üretim için adetler, renkler ve bedenler belirlenip üretime başlanmaktadır.

 

Sırasıyla;

 

Shima Seiki 14GG makine ve Shima Seiki 7GG makinelerde istenilen adet, beden ve renk üretimi yapılır

 

Ürün iplik cinsine göre yıkama veya kurutma yapılır

 

Ürün kalıbı, kol ve yaka modeline göre özenle konfeksiyonlarımız da dikilir

 

Ürün bedenine göre kendi markanıza göre etiketlendirilme yapılarak dikimi bitirilir

 

Dikimi bitmiş ürünlerimiz profesyonel kendinden kazanlı geniş ütü plakarında özenle ütülenip, kalite kontrol ekibimiz tarafından tüm detayları incelenip sizlere kusursuz şekilde belirlediğiniz poşet, marka etiketi , beden grubu bilgisi ve isterseniz ürün arası pelur kağıdı ile birlikte paketlenip fırmanıza en özenli şekilde teslim etmekteyiz.

 

Dilerseniz tarafımızca tasarlanmış ürünlerden sipariş oluşturabilir veya kendi bünyenizde oluşturmuş olduğunuz modelleri de, fabrikamız da üretimini yaptırabilirsiniz.

Bünyemizde bulunan tüm modellerimizi seçebilir ve sizler için üretmemizi isteyebilirsiniz dilediğiniz renk, taş dizim dijital baskı veya nakış desen olarak fikirleriniz bizlerle paylaşıp modeli ekibimizle oluşturabilirsiniz 

 

Fabrikamız triko, penye, taş dizim, dijital baskı, yıkama kurutma, nakış ve aksesuar üretimi yapmaktadır. Üretimimiz tamamen Türkiye İstanbul'daki entegre tesisimizde gerçekleştirilmektedir. Koleksiyonlarımız kendi profesyonel ekiplerimiz tarafından büyük bir incelik ve özenle hazırlanmaktadır. Yurt içi Yurt dışı dünyanın tüm ülkelerine imalat ve ihracat yapmaktayız, Profesyonel ekiplerimizle çalışmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz

Teslimat ve İade

Benzer Ürünler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.