WhatsApp İletişim

Manager E. Emrah TUNAZ

Whatsapp Destek

Dış Giyim Modellerimiz | Bayan Dış giyim Üreticisi Türkiye'den 

Dünyanın birçok ülkesine Dış Giyim ihracatı yapan Reel Tekstil Dış giyim modellerinde kalıp ve tasarımları ile bir çok rakibinin önündedir. Triko Örme departmanında en usta işçilik ve makine güçü ile 14gg ve 7gg makinlerimizde Kalite Angora iplikler ile üretimini sağladığımız kabanlarımız firmanızın en rövanşta olan parçası olmasını hedeflemekteyiz. Kaban, yağmurluk, ceket ve yelek koleksiyonu ile Türkiyenin en güçlü üreticisiyiz, Sipariş vermek için bizler ile iletişime geçiniz

Kaliteli Üretici Dış Giyim 

Türkiye’nin en kaliteli hazır giyim üreticisi; olan Reel Tekstil; triko üretiminde en öncü olduğumu bayan Dış Giyim’de en kaliteli üretime sahibiz. Entegre tesisimiz de dilediğiniz desende üretim yapmaktayız, bayan Dış giyimde kış aylarının geleneksel kalıp ve renkler temasından daha uzak sıcak renklerin trend kalıpları bünyemizde buluşturduğumuz üretici firması Reel Tekstil tüm firmalara modern imalatı sunmakta.

 

Türkiye’den Üretici Dış Giyim

Türk kadın giyim üreticisi olan Reel Telstil, tüm üretimini ve satışını Türkiye’de gerçekleştirmektedir. Üretmiş olduğu ürünleri tüm Dünya ülkelerine ihrac etmektedir. Reel Tekstil üretici bir firmadır. Dilerseniz markanıza veya firmanıza özel üretim yaptırabilirsiniz. Türkiye'nin en köklü kadın giyim üreticisi olan Reel Takstil, 1993’ den bu yana faaliyet göstermektedir. 

 

Üretici Dış Giyim Fiyatları 

Üretilen dış giyim fiyatları kulanılan kumaş ve aksesuarlara göre farklılık göstermektedir. Reel Tekstil, kullanmış olduğu en kaliteli hammaddeler ve uygulamış olduğu fiyat politikaları sebebi ile dış giyim sektöründe önde gelen firmaları’ ndadır.  Üretim bandında kullanılan özel hammaddeler, özel aksesuarlar, özel iplikler ve dikiş kalite ile pahalı olan maliyetli ürünleri firmamız rakiplerine göre uygun satmaktadır. 

 

Türk Dış Giyim İmalatçısı

Reel Tekstil, Türkiye’ nin en güçlü ve köklü kadın giyim imalatçıları ndandır. İstanbul’ da bulunan fabrikasından Dünyanın önde gelen markalarına üretim yapmaktadır. Kendi markası ile Lalelide iki adet toptan mağazası ile hizmet vermektedir. Birçok markaya ve firmaya partnerlık yapan fabrikamız özel siparişlerinize cevap vermektedir. Türkiye’den ve Dünyadan başlıca dış giyim yapmış olduğumuz markalar genellik ile: Amerika, Almanya, Türkiye, Rusya, Yunanistan, Kanada’ dır. Reel Tekstil ihracatçı bir bir firmadır ve dış giyim ihracatı konusunda köklü bir geçmişi vardır. Uzman kadrosu ile üretim yapmakta olan Reel Tekstil, Dokuma, Dikiş, Nakış, Taş pres, Dijital baskı, Ütü, Paket, Kesim ve Tasarım iç bünyesindedir. 

 

İmalatçı Kadın Kaban Modelleri 

Kaban modelerimiz genellik ile triko angora ipliklerinden üretilmiştir. 7gg ve 14gg makinelerde Angora iplikleri örüldükten sonra tela yapıştırmak için özel bir makineden geçerek istenilen kaban dokusuna ulaşmaktadır. Astarlarını dijital baskı atölyemizde özel olarak saten kumaşlara baskısını yapmaktayız. Angora kumaşlarında özel dijital atölyemizde baskıları yapılarak özel tasarım ürünü olmaktadır. Tüm bu işlemlerden sonra özel kaban atölyelerinde dikim işlemi gerçekleşmektedir. Aksesuarların tamamı özel olarak altın ve gümüş kaplama yapılmaktadır hiçbir şekilde paslanma yapmaz. Her bir özel tasarım olan kaban modellerimizi kendi firmanız için üretim yaptırabilirsiniz

Kaban modellerimiz için: https://www.reeltekstil.com.tr/uretim-kadin-dis-giyim

İmalatçı Kadın Yağmurluk Modelleri 

Kadın yağmurluk modellerimiz özel kumaşlar ile üretilmiştir. Tamamı ithal ve değerli kumaşlar ile üretilen bu yağmurluk koleksiyonumuz tasarımları ile öne çıkmaktadır. 

Yağmurluk tasarımlarınızda kristal taşlar ve nakışlar kullanılmıştır. Özel olan bu işlem kendi fabrikamızdaki nakış ve DMc kristal taşlama tezgahları mızda özel olarak üretilmiştir. 

Yağmurluk kumaşlarımız su geçirmez özelliklikleri mevcuttur. Kullanılan saten kumaşlar birinci sınıftır. Birbirinden özel ve güzel üretilen yağmurluk koleksiyonumuzu firmanız ve markanız için üretim yaptırabilirsiniz

 

Yağmurluk modellerimiz için: https://www.reeltekstil.com.tr/uretim-kadin-dis-giyim

 

Kadın Giyim Üreticisi Reel Tekstil

Kadın giyim üreticisi sektörünün en eski ve köklü firmalarından olan Reel tekstil tüm ürünlerini kendi fabrikasında profesyonel kadrosu ile tasarlayıp üretmektedir. Üretmiş olduğu ürünler arasında: kadın trikolar, kadın pantolonlar, kadın tişörtler, kadın bluzlar, kadın etekler, kadın dış giyim, kadın ceket, kadın kot pantolon, kadın aksesuarları ile tüm dünyaya hizmet vermekte

 

 

Reel Tekstil, 1993 yılından bu güne Kadın giyim üretimi yapan Türk Kadın Giyim Üreticisidir

 

Reel Tekstil, 1993 yılından bu güne Kadın giyim üretimi yapan Türk Kadın Giyim Üreticisidir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.