WhatsApp İletişim

Manager E. Emrah TUNAZ

Whatsapp Destek

Likralı Örme Kumaş İle Üretilen Kapri Pantolon Kemer Detaylı Kadın Giyim Üreticisi - 3504 | Reel Tekstil

Ürün Özellikleri

REEL TEKSTİL: KADIN GİYİM İMALATÇISI , ÜRETİCİSİ

Likralı Örme Kumaş İle Üretilen Kapri Pantolon Kemer Detaylı Taş İşlemeli Cepli Kadın Giyim Üreticisi - 3504 | Reel Tekstil

* İstenilen Bedende ve İstenilen Renkte Üretim Sağlanmaktadır.

                  

 

 

Üretim aşamalarımız şu şekildedir;

 

Profesyonel ekiplerimiz tarafından günümüzün en uygun modelleri ve kalıpları doğrultusunda desenlerimiz uzmanca çizilir ve kalıpları oluşturulur en güncel teknoloji ile model aşamasına geçilir ve dilediğiniz desenler ve kumaş cinslerince üretim numunesi kontrol edilir tüm detaylar gözden geçirildikten sonra dilerseniz DMC, Swarovski ve Nakış işleme ile süslenir ve sizler için en kaliteli hali ile hazırlanıp tarafınıza sunulur.

 

Sırasıyla;

 

Kalıbının hazırlanma sırası şu şekildedir, Temel kalıp hazırlanma, model uygulama, beden seçimi, şablon hazırlama(gerekli dikiş payları), şablon üzerine çıt işaretlerinin konulması bittikten sonra

Kesim işlemine geçilir hazırlanan kalıp ve şablonlar yardımı ile çeşitli kesim aletleri kullanılarak parçalar oluşturulur, kesim işlemi üretimin en önemli hususlarından olmasıyla beraber profesyonel ekipler tarafından ustalıkla ve kusursuzca yapılır.

Dikim işlemine geçildikten sonra, kusursuzca kesilen parçalar birleştirilir cep takma, fermuar ve düğme detayı eklendikten sonra ustalıkla dikim işlemi bitirilir dikim işlemi sırasında dilediğiniz DMC, Swarovski ve Nakış işleme ile süslenir.

Dikimi biten pantolonlar ustalıkla en uygun formunu ütü ile tamamlar.

Ütüleme işlemi biten pantolonlar kalite kontrol birimine teslim edilir ve ustalıkla her detayı kontrol edilip sizlere kusursuzca teslim edilmek üzere hazırlanmaya başlanır.

Kontrolleri tamamen biten modellerimiz katlanır dilediğiniz etiket, yedek DMC ve Swarovski taşlar, Pelur kağıt, askı ve poşetlerle özenle teslime hazır hale gelir.

 

Fabrikamız triko, penye, taş dizim, dijital baskı, yıkama kurutma, nakış ve aksesuar üretimi yapmaktadır. Üretimimiz tamamen Türkiye İstanbul'daki entegre tesisimizde gerçekleştirilmektedir. Koleksiyonlarımız kendi profesyonel ekiplerimiz tarafından büyük bir incelik ve özenle hazırlanmaktadır. Yurt içi Yurt dışı dünyanın tüm ülkelerine imalat ve ihracat yapmaktayız, Profesyonel ekiplerimizle çalışmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz

Teslimat ve İade

Benzer Ürünler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.