Türkiye'nin en Büyük Tekstil Şirketi; Reel Tekstil

Türkiye'nin en Büyük Tekstil Şirketi; Reel Tekstil

11 Nisan 2023

Türkiye'nin en Büyük Tekstil Şirketi; Reel Tekstil

Reel Tekstil; 1993 yılından itibaren genç, dinamik, yenilikçi ve deneyimli bir şirket olarak Avrupa modasına yön veren markaların hazır giyim imalatçısı olarak hizmet verdiği tekstil sektörüne yeni bir renk getirmek amacıyla Yılların verdiği tecrübe ile Avrupa modasını, Belirli ülkelerden ilham alarak Fransa, Almanya, İngiltere, Amerika, Rusya, Moldova, İspanya gibi ülkerelere hizmet verecek şekilde dizayn edilen Türk çizgileriyle harmanlayıp ortaya çıkaracağı yeni özgün konsepti ile iç piyasaya da hizmet vermeye başlamıştır.

Marka Giyimin Üretimi Reel Tekstil,


Reel Tekstil: ihracat kalitesini, avrupa modasını, genel dünya trendlerini, tasarım kumaşlarını ve eşsiz aksesuarları kullanarak türk tekstil pazarına damgasını vurmayı hedeflemektedir. Uzun yıllar içinde bulunduğu ihracat piyasasındaki müşteri odaklı üretim anlayışı; yeni markalarının kuruluş felsefesi olarak belirlemiştir. Üreticiden tüketiciye konseptini hem yerel mağazacılık hem de e-mağaza olarak siz değerli müşterilerine sunmayı hedefi olarak görmektedir. Hizmet anlayışımızı oluşturan temel unsurlar kalite ve memnuniyettir. İhracat, marka ürünlerimiz ve özel üretim politikalarımız tamamen müşteri odaklıdır.

Reel Tekstil Kazee başta kendi markasının ürünlerinin çevrenin ve çalışanlarının beklentilerine uyumlu, sosyal ve etik kurallara uygun yönde hareket etmeyi ana faaliyet esaslarından biri olarak kabul etmiş ve tüm faaliyetlerini bu bilinç ile gerçekleştirmektedir. Reel Tekstil çalışanlarının temel hak ve özgürlüklerine saygı göstermekte ve çalışanlarına yasal olarak sağlanan tüm haklarını sağlamaktadır.


Temel stratejilerimizden birisi tedarik zincirinin mükemmeliyetidir. Hacimlerine bakılmaksızın, tüm müşteri siparişleri yalnızca doğru üretim zinciri bulunduktan sonra üretime alınır. Doğru üretim için en büyük yardımcılarımız tecrübemiz ve teknolojimizdir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.