Reel Tekstil Fabrikası | Türk Tekstil Sektörünün En İyisi

Reel Tekstil Fabrikası | Türk Tekstil Sektörünün En İyisi

11 Nisan 2023

Reel Tekstil Fabrikası | Türk Tekstil Sektörünün En İyisi

1993 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak başladığımız yolculuğumuza, bugün örme (örgü) ve hafif dokuma üretimi ve ihracatında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olarak devam ediyoruz.

20 yılı aşan sektör tecrübemiz ve Reel Tekstil olarak örme giysi (knitwear) ve hafif dokuma giysi (soft woven) alanında sahip olduğumuz global üretim uzmanlığımız ve inovatif teknolojilerimiz sayesinde, yüksek kalite ve benzersiz çeşitlilikte ürünler geliştirerek yerel ve global tekstil pazarları ve uluslararası hazır giyim markaları için her yıl milyonlarca adet üretim yapıyoruz.

İşimizin ustalığına ve yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak tekstil sektörünün Türkiye Tap 1 listesinde olmaktan gurur duyuyor, ve her zaman Ülkemizin en iyi tasarımların ve en iyi kumaşlardan faydalanmasını istiyoruz. Bunun için gereken özeni ve disiplinle her dakika işimizi usülüne uygun yapıyoruz.


Global hazır giyim markalarının ihtiyaçlarını göz önüne alarak, çevre dostu üretim yöntemleriyle oluşturduğumuz kaliteli ve çeşitli ürün portföyümüzle müşterilerimize eksiksiz bir hizmet sunuyoruz.

Örme konfeksiyon sektöründeki liderliğimizi, tüm çalışanlarımızla birlikte 40 yılı aşan tecrübemiz, sürekli yenilediğimiz teknolojimiz ve örme konfeksiyon üretimine dahil ettiğimiz modern çözümlerimize borçluyuz. Oluşturduğumuz verimli çalışma ortamı ve olanakları sayesinde, tüm çalışanlarımızla beraber, çıktığımız bu yolculukta kesintisiz biçimde ilerleme ve büyüme hedefi ile çalışıyoruz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.